Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Нижанковицька громада» (код ЄДРПОУ: 04371354) був реорганізований і увійшов до складу Добромильської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижанковицька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Проект "Пантера - Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці"

Відбувся тендер з виконання робіт на об’єкті

Шановні жителі Нижанковицької ОТГ, раді повідомити вам, що відбувся тендер з виконання робіт на об’єкті «Реконструкція вулиць Гагаріна та Лесі Українки з примикаючими до них вул. Першотравнева, вул. Сонячна, вул. Івана Франка і вул. Шкільна для організації об'їзду центральної частини смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області». На даний час укладено угоду з переможцем торгів ПП "МЕГАПРОМБУДІМПЕКС".

19:43:31 19.08.2019

Оголошено повторно тендер на виконання робіт на об’єкті

Щодо стану реалізації проєкту «ПАНТЕРА – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці» https://www.pbu2020.eu/pl/projects2020/43,  який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках  Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 https://www.pbu2020.eu/ua, інформуємо про те, що оголошено повторно тендер на виконання робіт на об’єкті «Реконструкція вулиць Гагаріна та Лесі Українки з примикаючими до них вул. Першотравнева, вул. Сонячна, вул. Івана Франка і вул. Шкільна для організації об'їзду центральної частини смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області». Попередні торги не відбулись через недостатню кількість учасників.

19:41:14 27.06.2019

Оголошено торги на виконання робіт на об’єкті

Оголошено торги на виконання робіт на об’єкті «Реконструкція вулиць Гагаріна та Лесі Українки з примикаючими до них вул. Першотравнева, вул. Сонячна, вул. Івана Франка і вул. Шкільна для організації об'їзду центральної частини смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області» в реалізації проєкту «ПАНТЕРА – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці» https://www.pbu2020.eu/pl/projects2020/43,  який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках  Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 https://www.pbu2020.eu/ua.

19:37:01 03.06.2019


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua